Jūrmalas Ziņu konkursa uzvarētāji izklaidēsies Līvu Akvaparkā

Jūrmalas Ģimeņu atbalsta biedrības vadītāja Evita Ostrovska apciemoja Jūrmalas Mežmalas vidusskolas audzēkņus, kuri uzvarēja Jūrmalas Ziņu organizētajā Ziemassvētku kartiņu konkursā. Šomēnes 6. un 9. klases kopā ar saviem audzinātājiem izklaidēsies Līvu Akvaparkā. “Šādi radošie konkursi motivē bērnus izpaust savus talantus ārpus skolas, kas ir veselīgi viņu attīstībai un izaugsmei. Šādi konkursi arī saliedē skolēnus un 

Lasīt vairāk

Līksmus Meteņa svētkus, jūrmalnieki!

Meteņa dienā lecam augstu, lielāmies uz nebēdu, braucam ciemos, pieēdam un piedzeram pilnus vēderus, lai bagāts, ražens un jautrs jaunais zemnieka gads. Atbrīvojam sevi no dusmām un visa sliktā, kas uzkrājies ziemas tumšajos vakaros. Nāk pavasaris! Ejam pretim saules dāvātajām veltēm ar gaišu prātu un mīlošu sirdi. Līksmus Meteņa svētkus, jūrmalnieki!

Lasīt vairāk

Jūrmalas jaunās basketbolistes dosies uz Eiropas jaunatnes tūres pēdējo kārtu Čehijā

Jūrmalas Ziņas

, Sports
EGBL (European Girls Basketball League) ir plašākās starptautiskās jauno meiteņu basketbola sacensības Eiropā. Pirmais čempionāts tika aizvadīts tālajā 2000. gadā, piedaloties 10 komandām. Nu jau šī ir līgas 17. sezona, kur četrās dažādās vecuma grupās startē 72 meiteņu komandas no Baltkrievijas, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Itālijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Luksembrugas, Polijas, Serbijas, Slovākijas, Somijas, Ukrainas, un Zviedrijas u.c. 

Lasīt vairāk