„Baltijas muzikālās sezonas” Jūrmalā

Pasaules diženāko mūziķu un operdīvu koncerti ar biļetēm par demokrātiskām cenām – šī pasaka var kļūt par realitāti, pateicoties jaunam projektam „Baltijas muzikālās sezonas”, kas šovasar pirmo reizi startēs Dzintaru koncertzālē.

Preses konferencē: uzņēmējs Guntis Rāvis un fonda „Baltijas muzikālās sezonas” direktors Aleksandrs Gafins.

Projekts „Baltijas muzikālās sezonas” neapšaubāmi kļūs par vienu no spožākajiem kultūras dzīves notikumiem Baltijā. Tā ietvaros Dzintaru koncertzālē tiek plānoti unikāli koncerti un skatītājus gaida tikšanās ar mūsu laika visievērojamākajiem mūziķiem.

Par augsto mākslu!

Ambiciozā projekta īstenošanai ir dibināts fonds „Baltijas muzikālās sezonas”, un tā padomes priekšsēdētājs ir slavenais uzņēmējs Guntis Rāvis. Padomes locekļi – Mihails Fridmans, Pēteris Avens, Arkādijs Suharenko, Aleksandrs Gafins, Jurijs Šeflers un Leons Zilbers.

„Mēs lepojamies ar Latvijas operas un klasiskās mūzikas zvaigznēm, kuru talants ir atzīts visā pasaulē, – Elīnu Garanču, Kristīni Opolais, Gidonu Krēmeru, Andri Nelsonu un daudziem citiem,” saka uzņēmējs Guntis Rāvis. „Bet ir laiks spert nākamo soli un iezīmēt Latviju Eiropas kartē kā konkurētspējīgu, vērtīgu kultūras galamērķi. Ja pastāvīgi spēsim nodrošināt daudzveidīgu un kvalitatīvu piedāvājumu un būt labākie reģionā, tad no tā iegūs gan koncertmīļi, gan valsts budžets. Tā būs lieliska alternatīva ierastajiem vasaras festivāliem Jūrmalā, jo mūsu projekts ir aicināts popularizēt augsto mākslu ilglaicīgā perspektīvā.”

Jeļena Veselova

Atbildēt