Cīņa par garāžām: pirmā uzvara

Jau vairākas nedēļas „Jūrmalas Ziņas” rūpīgi seko tematam par 600 jūrmalniekiem nelikumīgi atņemtajām garāžām.

Šajā laikā atgadījies ne mazums notikumu, un viens no tiem ir atņemto garāžu īpašnieku mītiņš pie kriminālpolicijas ēkas.


– Neteikšu, ka mums, apzagtajiem kooperatīva „Jūrmalas stūre” garāžu īpašniekiem, atlika piecdesmit cilvēku sastāvā ierasties pie Rīgas reģiona kriminālpolicijas, kā lietai par krāpniecību attiecībā pret mums uzreiz tika dota zaļā gaisma, – saka Gaļina Koževņikova. – Pirms tam bija divus gadus ilga cīņa starp jauno valdi un mūsu pārstāvjiem.

Garāžu īpašnieki tikko iesnieguši tiesā prasību

Izmeklētāja turēja doto vārdu, un lieta tika ierosināta. Uzņēmumu reģistrs, saņēmis viņas paziņojumu, pārliecinājās, ka valde Mežapuķes vadībā ne tikai neievēroja statūtus, bet arī grēkoja ar viltošanu.

Pēc publiskas mūsu prasības nodošanas Rīgas reģiona policijas vadībai izmeklēšana lika Uzņēmumu reģistram anulēt lēmumus par bandītiskās „valdes”, kura nozaga garāžas, pilnvarām, – turpina Gaļina Koževņikova. – Pamatojoties uz to, reģistrs atcēla v i s u s Mežapuķes bandas lēmumus, kas nozīmē, ka garāžas mums tika atņemtas nelikumīgi un izmanīgā kompānija nonāks aiz restēm.

Mēs gribam, lai valsts atdod mums atņemto īpašumu! Tāpēc 1. martā mēs, svinot pavasara iestāšanos, ieradāmies Ziemeļu rajona tiesā ar prasību un iesniedzām to kancelejas priekšniecei. Prasībā izteicām cerību, ka šīs rajona tiesas tiesnesis apmierinās izmeklētājas Jansones lēmumu un uzliks arestu „Kauguru stūres” mantai nolūkā kavēt nelikumīgu tās tālāku pārdošanu.

Mums neapreibinās šī veiksme. Priekšā ir ilga cīņa, jo bandīti tik viegli vis nepadodas…

Atbildēt