Darbību atsāk “Džeza klubs”

Piektdien, 28.oktobrī, plkst. 19.00 Jūrmalas Kultūras centrā darbību atsāk Džeza klubs, un tā atklāšanā muzicēs populāri latviešu džeza mākslinieki: Madars Kalniņš (klavieres), Deniss Paškevičs (saksofons) Andris Grunte (bass), Artis Orubs (bungas) un Inga Bērziņa (vokāls), aicina JKC direktora vietnieks Pēteris Vilkaste.

Šogad atjaunotajā Džeza klubā tiek plānoti divi džeza mūzikas vakari. Pirmajam, 28.oktobrī, programmu kopā ar saviem domubiedriem veido pianists Madars Kalniņš, veltot to R.Raubiško piemiņai un pārsvarā klasiskajam džezam.

Otrs džeza vakars Jūrmalas Kultūras centrā notiks š.g. 19.novembrī, un tajā muzicēs Daumanta Kalniņa džeza kvintets, kas būs kā turpinājums tā nesen izdotā CD “Parf of Me” prezentācijas svinībām, kas oktobra sākumā notika Mūzikas namā “Daile”, Rīgā, un kurā skan grupas līdera D.Kalniņa, pianista Kristapa Vanadziņa un ģitārista Mārča Auziņa oriģinālkompozīcijas un aranžējumi.

Džeza kluba tradīciju atjaunojot, ceram, ka jūrmalnieku interese par džezu nav mazinājusies un ka šie pirmie vakari būs labi apmeklēti. Uz tikšanos!

Ieejas maksa EUR 4, pensionāriem EUR 2,50. Rezervēt vietas pie galdiņiem pa tālruni 67762403.

Atbildēt