Domes vienaldzības trijstūris

Bermudu trijstūrī cilvēki, kuģi un lidmašīnas pazūd uz visiem laikiem, domes anomālajā trijstūrī, kas atrodas Slokas, Blaumaņa un Liedaga ielas rajonā, runājot Bulgakova valodā – viņi nepazūd bez pēdām.

Lūcija Ivanova tika laikus izcelta no kanalizācijas šahtas, kuru savā teritorijā nebija nožogojusi Jūrmalas dome, savukārt bērni, kas dodas mājup, riskē dzīvi beigt zem traucošos mašīnu riteņiem.

Huligāniskās sacensības

…Pirms divām nedēļām gandrīz tika nobraukts piecgadīgs puisītis no Blaumaņa ielas. Šī vieta ir iezīmīga ne tikai ar to, ka dome, noziedzīgi tērēdama 16 miljonus, būvējot nevajadzīgus skolu kompleksus, nevar jau divdesmit gadus savest kārtībā bijušo skolu Slokas ielā 6, bet arī ar pilnīgu vienaldzību pret vietējo iedzīvotāju likteni un viņu daudzkārtējiem lūgumiem uz ceļa izveidot gulošo policistu.

Šis rajons ir izpelnījies UNECO uzmanību. Dubulti un visa centrālā Jūrmala ir sākusi attīstīties no Blaumaņa ielas 15, kur saskaņā ar arhīvu materiāliem kņazs Barklajs de Tolli uzcēlis vasarnīcu. Šim nozīmīgajam faktam pašam par sevi jābūt par iemeslu, lai tiktu pārtrauktas huligāniskās ātruma sacensības pa Blaumaņa un Slokas ielu. Šis rajons vēsturiski ir bijis apdzīvots, te ir bijusi skola, kuru vara ir pametusi novārtā, izraisot komunikāciju tīklu un milzīga zemes gabala degradāciju. To izmanto bezpajumtnieki un ātrumsacensību braucēji, kam ir viegli izgaist no vietējo acīm, pazūdot snaudošajos domes teritorijas brikšņos.

Bērni riskē ar dzīvību!

Bērni tur riskē ar dzīvību visu laiku. Līdz mājām ir daži soļi, un kurš gan var iedomāties, ka no krūma aizsega milzīgā ātrumā parādīsies mašīna? Vietējie iedzīvotāji vairāku gadu garumā daudzkārt ir policijai un pašvaldībai ziņojuši pārkāpēju mašīnu numurus. Vairākas reizes ar Valsts policijas palīdzību pārgalvīgie braucēji ir pat notverti. Vai tiešām ir jānotiek traģēdijai, lai tiktu ierīkots ātruma ierobežotājs, kas maksā uz pusi mazāk nekā plakāts, kurā tiek slavināts bijušais mērs, kas atkal grib ieņemt šo krēslu?

Rajona iedzīvotāji negrib redzēt savu bērnu nākotni invalīdu ratiņos iepretim ļoti labajām neko nedarošo ierēdņu algām. Likums, uz kuru atsaucas dome, netika radīts vēsturiski klusai vietai, kas minēta starptautisku organizāciju ceļvežos, kur atzīta Jūrmalas nozīmība un tās iedzīvotāju labklājības svarīgums.

Tāpēc mēs kopīgi uzrakstīsim vēstuli premjeram un pēc tam arī UNESCO, ja mums nepietiks spēka savā valstī izsist šo Jūrmalas domes vienaldzības sienu.

Jegors Koļcovs

Atbildēt