Festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala ‘2017” programmu papildinās jaunie talanti

Festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala ‘2017″ programmu papildinās jaunie mūzikas talanti, kuri pārliecinoši un ātri iekarojuši plašu atzinību un klausītāju uzmanību, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Ilze Pleša.

Jūlijā Dzintaru koncertzālē festivāla apmeklētājus priecēs Zviedrijas dziedātājs Monss Selmerlēvs, Krievijas puišu trio “Mband”, kā arī Ukrainas duets “Vremja un Steklo”.

Selmerlēvs ir zviedru dziedātājs, dejotājs un raidījumu vadītājs, kurš dzimis 1986.gadā. Plašāku slavu viņš ieguva pēc dalības konkursos “Swedish Idol” un “Let’s Dance”, kam sekoja koncerti lielākajās Zviedrijas koncertvietās. Savukārt starptautisku slavu slavu Selmerlēvs ieguva kā 2015.gada “Eirovīzijas” dziesmu konkursa uzvarētājs, kur viņa dziesma “Heroes” ieguva trešo augstāko novērtējumu visā konkursa pastāvēšanas laikā. Savas radošās darbības laikā Selmerlēvs laidis klajā septiņus studijas albumus, no kuriem debijas albums Zviedrijā ieguvis Platīna diska statusu.

Puišu grupa “Mband” slavu ieguva, piedaloties šovā “Gribu pie Meladzes” 2014.gadā. Īsajā divarpus gadu pastāvēšanas laikā “Mband” saņēmuši daudzas balvas.

Starptautiskais festivāls “Laima Rendez Vous Jūrmala” aizsākās 2015.gadā, šogad tas norisināsies trešo reizi un četrus vakarus pēc kārtas ar mūziķiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Kazahstānas un citām valstīm. Festivāls notiks no 20.jūlija līdz 23.jūlijam.

Festivāla programmā būs dzirdamas Krievijas estrādes zvaigznes Valērijs Meladze un Leonīds Agutins, Gruzijas leģendas Vahtangs Kikabidze un Nani Bregvadzi. Savu dalību apstiprinājis arī iepriekšējā festivāla pārsteigums – Ukrainas balets “Freedom Ballet”. Festivālā būs dzirdami arī Igaunijas mūziķi, un plaši pārstāvēti būs Latvijas mūziķi, no kuras pirmie zināmie viesi ir mūziķi Intars Busulis un Jānis Stībelis.

Atbildēt