Handbolā paliekam sestie

Latvijas čempionātā handbolā “Jūrmalas sports” komanda sezonu pabeigusi priekšpēdējā sestajā vietā, pārspēles par palikšanu virslīgā atstājot Vaiņodes komandai.

Pirms sezonas jūrmalnieki sprieda par medaļām, tomēr sezona izvērtās daudz neveiksmīgākā par iecerēm. Tās viducī traumu guva vārtsargs Viktors Turkupols, kura gadījumā teiciens “vārtsargs ir puse komandas” bija īsti vietā. Kad Viktors atgriezās vārtos un komanda ieguva jaunas emocijas ar galvenā trenera Ivara Dumarāna piesaisti, sekoja uzvaru virtene. Ceturtdaļfinālā bija iespēja uzvarēt Ogres komandu, divu maču summā zaudējām tikai par vienu vārtu tiesu. Tagad ogrēnieši bronzas medaļu sērijā pret Ludzu ir panākuši neizšķirtu 1-1. Tas liecina, ka arī Jūrmalas komanda varēja pacīnīties par medaļām.

Mazajā turnīrā par 5. līdz 7. vietu pēdējā mājas spēlē “Jūrmalas sports” ar 27:16 (14:8) pārspēja Vaiņodi, bet izšķirošajā cīņā par piekto vietu Rīgā ar 23:26 (11:14) piekāpās “ASK/LSPA”. Abās spēlēs ar attiecīgi septiņiem un sešiem vārtiem rezultatīvākais bija Mareks Černousovs, bet pēdējā spēlē nepiedalījās divi pamatsastāva vīri Rolands Ivanovs un Uldis Lībergs.

Sezonas laikā “Jūrmalas sporta” komandas rezultatīvākie spēlētāji bija Rolands Ivanovs (135), Mareks Černousovs (109), Uldis Lībergs (82), Alberts Gulbis (59) un Roberts Zvejnieks (52).

Atbildēt