Jūrmalā būs Latvijas lauku labumu gadatirgus

Jūrmalas Ziņas

, Bizness

T/C „Līgo Bazārs” sadarbībā ar biedrību „Latvijas Zemnieku Federācija” atklāj kopprojektu „Latvijas Lauku labumu ĀRA tirgus”, kas ir vienīgais šāda koncepta gadatirgus Jūrmalā.

Latvijas Zemnieku federācija ( LZF) un t/c Līgo Bazārs aicina jūrmalniekus un Jūrmalas viesus 15. aprīlī plkst. 11:00 uz kopprojekta – „Latvijas Lauku labumu ĀRA tirgus” – atklāšanas pasākumu.

Zemnieku tirdziņā būs iespēja ne tikai iegādāties svaigus un veselīgus produktus, bet arī iepazīties ar zemniekiem, kuri arī turpmāk katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu tirgosies t/c Līgo Bazāra pagalmā plkst. 9:00 – 18:00. LZF veidotajā lauku sētā gan lielus, gan mazus pilsētniekus priecēs truši un kazlēni, būs iespēja izjāt ar poniju. Pasākumu vadīs, un vēl aizraujošāku darīs labu garšu cienītājs Arvis Zēmanis. Būs radošās darbnīcas un atrakcijas bērniem, kā arī garšīgi konkursi vecākiem.

Zemnieku tirdziņā varēs ne vien iegādāties, bet arī nogaršot piedāvāto produkciju tieši no Latvijas zemniekiem un mājražotājiem – pavasara dzinumus, puķu un garšaugu stādus, žāvētas un kūpinātas zivis – reņģes, salakas, lašus, nēģus, karpas un skumbrijas ar sieru, papriku un ķiplokiem, kūpinātas vistas un cūkgaļas izstrādājumus, dažādus sierus- gan saldos ar rozīnēm un augļiem, gan sāļos ar sēkliņām, tomātiem, un ķiplokiem, mājas gatavotu sviestu un biezpienu, kā arī dārzeņus, augļus, sulas un vietējo biškopju medu. Savukārt amatnieki priecēs ar saviem darinājumiem – rokdarbiem, svecēm, lina izstrādājumiem, keramiku un koka izstrādājumiem.

Plkst. 13:00 aicinām visus bērnus uz t/c Līgo Bazārs rīkotā zīmējumu konkursa „Manas Lieldienas” apbalvošanu.

Atbildēt