“Jūrmalas” komanda izcīna otro uzvaru šīs sezonas Latvijas regbija čempionātā

Latvijas regbija čempionāta spēlē svētdien “Jūrmalas” komanda ar rezultātu 43:15 (19:5) savā laukumā Ozolniekos apspēlēja “Garkalne”/”Livonia 2” spēlētājus.

Spēles pirmajā puslaikā laukumā ritēja samērā līdzīga cīņa, bet mača otrajā daļā jau dominēja laukuma saimnieki jūrmalnieki. Izpaudās viņu pārākums gan fiziskajā sagatavotībā, gan arī tehniskajā gatavībā.

Uzvarētājiem 13 punktus guva Mihails Tumins, kurš pats veica piezemējumu un arī iesita četrus realizācijas sitienus, bet pa desmit punktiem savāca Andrejs Meļņikovs un Aleksejs Maslakovičs, kuriem bija pa diviem piezemējumiem.

Tikmēr “Garkalne”/”Livonia 2” komandā pa pieciem punktiem savāca Kaspars Briedis, Janeks Taškāns un Deivids Cjukša.

“Labi nospēlēja vējeris jeb sānu izspēle. Pie šī elementa gan vēl jāpiestrādā, bet, šķiet, esam atraduši optimālo virknējumu. Noteikti vēl jāuzlabo sadarbība molos un autos,” Latvijas Regbija federācija (LRF) citē jūrmalnieku galveno treneri Svajūnu Mikalču, paužot neapmierinātību, ka jau maijā sāksies regbija-7 turnīri, pārtraucot klasiskā regbija spēles.

“Spēles laikā vairāki spēlētāji guva traumas un mums radās problēmas ar maiņām. Nācās pašam doties laukumā un cīnīties ar jūrmalniekiem,” teica Garkalnes otrās komandas treneris Nikolajs Petjuņins. “Labi nospēlējām spēka cīņās, bet Jūrmalai bija vairāk pieredzējušu spēlētāju. Tas galu galā izpaudās rezultātā.”

Šī bija tikai trešā spēle šīs sezonas Latvijas čempionātā, bet “Jūrmala” guva otro uzvaru, jo iepriekš ar 34:8 pārspēja arī “Eži 2″/RFS spēlētājus.

Šosezon Latvijas čempionātā startēs astoņas komandas, aizvadot divu apļu turnīru.

Pērn par Latvijas čempioni kļuva “Garkalne”/”Livonia” komanda, kas finālā ar 13:10 apspēlēja “Miesnieki”/”Ķekava” regbistus, atkārtojot 2013. un 2014.gadā gūtos panākumus.

Atbildēt