“Jūrmalas Sports” Latvijas handbola virslīgā pārliecinoši uzvar MSĢ/LAT-98 vienību

Jūrmalas Ziņas

, Sports

Panākumus “SynotTip” virslīgas otrā posma vājāko komandu grupas mačā svētdien izcīnīja ASK/LSPA un “Jūrmalas Sporta” handbolisti, vēsta aģentūra LETA. “Jūrmalas Sports” ar 33:26 (17:11) viegli tika galā ar nepilnā sastāvā esošo MSĢ/LAT-98 vienību.

Jau puslaika vidū jūrmalnieki bija ieguvuši sešu vārtu pārsvaru (10:4), bet dažas minūtes vēlāk pēc Mareka Černousova metiena mājinieku pārsvars sasniedza astoņus vārtus un pēc puslaika Jūrmalas komanda bija vadībā ar 17:11. Arī pēc pārtraukuma “Jūrmalas Sports” turpināja saimniekot laukumā, pirmo desmit minūšu laikā sasniedzot maksimālo pārsvaru spēlē (+9, 25:16). Visā spēlē jūrmalnieki uzvarēja ar 33:26, tiekot pie otrā panākuma pēc kārtas.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar sešiem vārtiem bija Černousovs, bet junioru izlasei deviņus vārtus iemeta Raivis Gorbunovs.

Turnīra tabulā tagad pēc četrām kārtām pa septiņiem punktiem ir ASK/LSPA un MSĢ/LAT-98 komandām, bet “Jūrmalas Sports” un “Vaiņode” guvušas pa sešiem punktiem.

Visām komandām otrajā posmā atlikušas pa divām spēlēm.

Savukārt Latvijas čempionāta vadošo komandu grupā Dobeles “Tenax” komandai ir 12 punkti četros mačos, ar septiņiem punktiem trīs cīņās seko Rīgas “Celtnieks”, četri punkti trīs spēlēs ir Ludzas “Latgols” komandai, bet viens punkts “Ogre”/”Miandum” kontā.

Čempionātā vispirms komandas izspēlēja divu apļu turnīru, bet pēc tam tiks sadalītas divos četriniekos – gan pirmais (1.-4.vieta), gan otrais četrinieks (5.-8.vieta) vēlreiz aizvadīs divus apļus. Pirmajos divos apļos nopelnītie punkti savstarpējās spēlēs līdzi nenāk, bet katrai komandai tiek noteikti sākuma punkti atkarībā no pirmajā posmā izcīnītās vietas. Līdz ar to katra četrinieka pirmā komanda otro posmu uzsāka ar četriem punktiem, otrā komanda ar trim, trešā ar diviem, bet ceturtā komanda ar vienu punktu.

Divas labākās komandas pēc otrā posma automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet divas pārējās pirmā četrinieka komandas un divas labākās vienības no otrā četrinieka aizvadīs ceturtdaļfinālu. Tiesa, izslēgšanas turnīrā nepiedalīsies MSĢ/LAT-98 handbolisti.

Iepriekšējā sezonā par Latvijas čempioniem trešo reizi pēc kārtas kļuva “Tenax”, kas finālā ar 3-0 pārspēja “Celtnieku”.