Latvijas slavenības piedalās fotoprojektā Tukuma dzīvnieku patversmes atbalstam

 

Sestdien, 11. martā Rīgas nakts klubā JUST norisināsies pamestiem dzīvniekiem veltīta sociālā fotoprojekta Esmu Tavs Draugs prezentācija. Projektā piedalās dažādas Latvijas slavenības. Pasākuma laikā savāktie līdzekļi tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmei.

Fotoprojektā piedalījās 12 populāras pašmāju personības: TV vadītāja un skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblante, plus size modele Tatjana Mackeviča, veiksmīgā biznesa lēdija un slavenā publiciste Svetlana Lev, modes blogeris Deniss Ševeļovs un citi. Visi ir laimīgi mājdzīvnieku īpašnieki, un daži no viņiem savus mīluļus kādreiz ir paņēmuši no patversmes. Pasākuma organizatori SilverStein Production par savu mērķi izvēlējās pievērst cilvēku uzmanību pamestiem dzīvniekiem, kam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts. Šo ideju Rīgas fotostudijas Osy.lv telpās īstenoja un vizuālos tēlos atspoguļoja fotogrāfs Dmitrijs Makarovs. Viņa darbos varam redzēt divas realitātes – ar mājdzīvnieku un bez tā. Projekta stilisti – Jeļena Dubakova un Marija Stukāne, kā arī Latvijas brends Basque.

Labdarības pasākuma ietvaros notiks Latvijā plaši pazīstamu dizaineru darbu izsole un mini-tirdziņš. Papildus visi gribētāji varēs atstāt savus ziedojumus speciālās kastītēs. Visi savāktie līdzekļi tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Projekta galvenā ideja – parādīt, ka mūsu dzīve bez mājas mīluļa ir drūma un bezgala skumīga, un to, kā tā mainās ar mājdzīvnieka parādīšanos.

Pasākuma viesus iepriecinās slavenu Latvijas mākslinieku uzstāšanās – piedalīsies Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Laura Raila, Vita Baļčunaite, kā arī duets Alekss Silvērs un Liera Štein.

Prezentācijā laipni gaidīti visi gribētāji, kas ar savu artavu vēlas atbalstīt mūsu mazos draugus, kam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība.

Neesi vienaldzīgs!

Atbildēt