Nav tā, kā izskatās!

Vecāku pienākums ir uzturēt savas atvases līdz 18 gadu vecumam, vai ilgāk, ja bērns turpina mācīties un apgūt zināšanas – to nosaka mūsu valsts likumdevējs. Liekas – godīgi. Vecākiem par mums jārūpējas. Bet jaunietis, kurš tuvu pilngadībai nemaz tik nevarīgs nav un negrib būt.

Zinu daudzus savus vienaudžus, kuri jau no 14 gadu vecuma katru vasaru cenšas atrast darbu, lai nopelnītu savām rokām. Daudzi mani klases biedri, neraugoties uz to, ka skolā liela mācību slodze, ir iekārtojušies darbā un pelna paši sev kabatas naudai un citiem sadzīves tēriņiem. Un tas nav tāpēc, ka vecāki nevar vai negrib pildīt savus pienākumus. Tas ir tāpēc, ka paša nopelnītai naudai ir cita vērtība. Tas ir tāpēc, ka šādi var nopelnīt BRĪVĪBU. Jo savu naudu varam tērēt pēc saviem ieskatiem.

Tuvojas vasara. Vieni savu sapelnīto noteikti ieguldīs visskaistākajā izlaiduma tērpā visgaidītākajam pasākumam, citi vasaras aktivitātēs, sporta inventāram, vienkārši atpūtai. Bet citiem tieši vasara ir ilgi gaidītais laiks, kad atrast sev sezonas darbiņu un nopelnīt kaut ko savai brīvībai.

Rīgas pilsēta saviem jauniešiem piedāvā pelnīt pilsētas labiekārtošanas darbos. Ko piedāvā Jūrmala savējiem?

Esmu gatava ziedot savas lapas daļu darba devēju sludinājumiem, aicinot tieši skolu brīvlaikā atvaļinātos jauniešus piepelnīties. Jūsu sludinājums būs košs un pamanāms! Apsolu! Gribam pierādīt sevi darbā, gribam justies vajadzīgi!

Atbildēt