Partija “Gods kalpot mūsu Latvijai” pašvaldību vēlēšanās Jūrmalā startēs ar ceturto numuru

26. aprīlī Jūrmalas domē notika 2017. gada pašvaldību vēlēšanām pieteikto partiju deputātu kandidātu sarakstu numuru izloze, kurā noskaidrots, ka partija “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKL) vēlēšanās Jūrmalā startēs ar ceturto numuru. Sēdi vadīja Jūrmalas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Aivars Griķis, un uz izlozi Jūrmalas domē tikai aicināti deputātu kandidāti no visiem 12 iesniegtajiem partiju kandidātu sarakstiem, kā ziņots preses relīzē.

Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKL) saraksta numuru izvēlējās partijas kandidāte juriste Evita Ostrovska, bet viņai līdzi just bija ieradušies vairāk kā puse saraksta pārstāvju. Kandidāti demonstrēja īstu komandas garu – sagaidīja rezultātus un, apmierināti ar veiksmīgo izlozi, iemūžināja šo notikumu.

Kā ziņots, izlozē noskaidrots, ka partija vēlēšanās kandidēs ar ceturto saraksta numuru. Partijas pārstāvji min, ka skaitlis “četri” no numeroloģijas zinātnes viedokļa lieliski raksturo GKL Jūrmalas nodaļu un tās darbu, gatavojoties vēlēšanām. Numeroloģijā tiek uzskatīts, ka četrinieku raksturo tādas īpašības kā praktiskums, neatlaidība, skaidrs prāts, veselība, uzņēmība, sīkstums,  plānošana, kārtība, stabilitāte, strādīgums, sistemātiskums, drošums, uzticēšanās, sekmju gūšana, godīgums, patiesums, neatlaidība, nelokāmība, izturība,  pacietība, pašpietiekamība, nesatricināms miers, konsekvence, loģiska rīcība, paškontrole.

Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” kandidāti cer, ka vēlētāji novērtēs viņu pūles un atbalstīs partiju centienos maksimāli pavērst Jūrmalas saimniecību tās iedzīvotāju labklājībai, interesēm un pilsētas izaugsmei. Partijas priekšvēlēšanu programma balstīta idejā, ka Jūrmalai ir jābūt gudrai pilsētai, kuras attīstībā tiek izmantota gan efektīva pilsētas pārvalde, gan jaunākie tehnoloģiju sasniegumi.

Jūrmalā no partijas kandidē 18 deputātu kandidāti, tai skaitā partijas Jūrmalas nodaļas priekšsēdētājs Jānis Sokolovs, juriste un Jūrmalas Ģimeņu atbalsta biedrības vadītāja Evita Ostrovska, bijušais Dzintaru koncertzāles vadītājs Andrejs Kondratjuks, jurists Igors Dreija, TV personība Natālija Ābola un citi kandidāti.

Aicinām 3. jūnijā piedalīties vēlēšanās un balsot par sarakstu Nr. 4 – “Gods kalpot mūsu Latvijai”!

Atbildēt