Pošamies un pucējamies!

Tuvojas Lielā diena. Kristīgajā pasaulē tā ir Svēto rakstu skaidrota – klusējot pieminam Kristus ciešanas un priecājamies par tā augšāmcelšanos. Tomēr latvietis parastais pavasara saulgriežus jeb Lielo dienu sagaida spodrinot savu māju, izvējojot visus pakšus no ziemas putekļiem un, protams, sakopjot savu garu un miesu.

Visi uz pirti! Šis ir īsti latviskā garā, pāršķirot gadskārtu lappusi.

Par Ķemeriem ir arī labā ziņa. Pašā it kā nekurienes viducī stāv neliela, balta un labi kopta mājiņa – Ķemeru pirts. To gan sauc par Ķemeru sabiedrisko pirti vai krieviski – sabiedriskā krievu pirts. Tās saimniece Vita ir tik gaišs un atvērts cilvēks, kādu reti sastopam ikdienā.

“Man ir vienalga – latvietis, krievs, polis vai ķīnietis. Visu nosaka, kāds tu esi cilvēks. Es pilnīgi neklausos tos draudus un musināšanau, ka nāks krievi, būs karš, nāks vēl tur nez kas un atkal būs slikti. Es zinu skaidri – ja saglabāsim tīru savu veselo saprātu un neļausim to piedrazot ar šādām muļķībām – mēs izdzīvosim. Izdzīvos mūsu bizness un ne tikai – tas uzplauks un dos daudz laba visiem cilvēkiem,” savu saimniecību laipni izrādot, mierinošā balsī runā Vita.

Lai gan nosaukumā iekļautais vārds “sabiedriskā” mazliet atgādina to, ko atgādina, ieejot pirts telpās izbrīnu grūti noslēpt. Visjaunākais un modernākais aprīkojums. Gaumīgi, ērti, tīri un veselīgi. Piemērotas telpas kā tīrības un veselības kūrēm, tā sadzīviskai pasēdēšanai un svētku svinēšanai.

Tātad – sieviešu diena šeit ir ceturtdiena no plkst.12.00 – 22.00. Vīrieši laipni gaidīti piektdienā, sestdienā, svētdienā. Par citiem variantiem zvaniet Vitai – t. 2203 2850

Vieglu garu!

Lauma Kalpone

Atbildēt