Šodien Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē notiks basketbola sacensību fināli

Šonedēļ Jūrmalā, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, Jūrmalas Sporta skola sadarbībā ar Jūrmalas domi un Latvijas basketbola savienību organizē Latvijas Republikas čempionāta finālsacensības U-13 vecuma grupā meitenēm. Sacensībās Jūrmalas godu aizstāvēs arī Jūrmalas Sporta skolas meiteņu komanda (2004. gadā dzimušas sportistes, kā arī jaunākas basketbolistes).

Trīs dienu gadumā JVĢ sporta hallē (Raiņa 55) tiks aizvadītas 20 spēles un sadalītas Latvijas čempionāta medaļas.

Jūrmalas komandas pirmās spēles notiks

  • piektdien (28. aprīlī) 11:20 un 15:20,
  • sestdien (29. aprīlī) 10:00, sestdien pēcpusdienā pusfinālspēles
  • svētdien (30. aprīlī) spēles par vietām.

Basket.lv vēsta, ka  18. un 19.martā Daugavpilī, Ventspilī un vairākās sporta zālēs Rīgā notika VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionāta U13 grupas puišu un meiteņu turnīru trešā posma pēdējās kārtas spēles, pēc kurām kļuvuši zināmi  finālturnīru dalībnieki. Izšķirošās cīņas par valsts jaunatnes čempionāta medaļām šajā grupā no 28. līdz 30. aprīlim puišu komandām notiks Valmierā, bet meiteņu vienības sacentīsies Jūrmalā.

Meiteņu konkurencē sezonas laikā vislabāko bilanci sakrājusi Rīgas 3.BJSS (trenere Ingūna Markūne), Daugavpils (Irina Roaņenko), BJBS “Rīga/Jugla” (Diāna Kuzina), BJBS “Rīga/Rīdzene” (Līga Alilujeva), Jūrmala (Andis Steļmahs), Liepāja (Valda Jureviču), BJBS “Rīga/TTP” (Maija Kubliņa), BK “Kolibri”/47.vsk. (Mudīte Zandere).

Finālturnīru pirmajā posmā astoņas komandas tiks sadalītas divos četriniekos un izspēlēs apļa turnīrus. Katras grupas divas labākās komandas tupinās cīņu par 1. – 4. vietu (pusfināla un fināla spēles), bet atpalicējas izspēlēs 5. – 8.vietu. Spēlē tiek saglabāta līdzšinējā daudzu treneru, vecāku un pašu dalībnieku atbalstītā kārtība – finālsacensībās nebūs atļauts piedalīties tiem basketbolistiem un tām basketbolistēm, kuras uz 2017. gada 20. aprīli būs nesekmīgas mācībās.

Atbildēt