“Spartaka” futbolisti lūko revanšēties RFS par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu

Jūrmalas Ziņas

, Sports

Šodien ar diviem mačiem sākas “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas otrais aplis, kura ievadā pērnās sezonas čempione Jūrmalas “Spartaks” Kauguru vidusskolas stadionā uzņem RFS, bet turnīra debitante “Babīte”/”Dinamo” Piņķu stadionā tiekas ar “Jelgavu”.

Principiālākais no mačiem sāksies plkst.19, “Spartakam” tiekoties ar RFS.

Šīs abas komandas tikās čempionāta pirmajā kārtā, kurā RFS, divus vārtus gūstot Robertam Uldriķim, izrāva uzvaru ar 2:1. Tiesa, pēc tam komandu sekmes bijušas diametrāli pretējas, jo “Spartaks” sešās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un divreiz cīnījās neizšķirti, kamēr RFS izcīnīja vienu uzvaru, vienu reizi nospēlēja neizšķirti un cieta četrus zaudējumus.

“Spartaks” ar 14 punktiem ir virslīgas kopvērtējuma līdere, kamēr RFS ar divtik mazāk punktiem ir septītā. Turklāt RFS ir mazrezultatīvākā komanda, jo guvusi četrus vārtus, no kuriem trīs ir Uldriķa kontā. Ja turpināsies vienības neveiksmīgie rezultāti, no galvenā trenera amata iespējama Andreja Kaļiņina atbrīvošana.

Pirmā apļa noslēgumā “Spartaks” nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Latvijas kausa finālu sasniegušo “Ventspili”, bet RFS ar 0:1 piekāpās novājinātajai “Jelgavai”.

Savukārt “Babītes”/”Dinamo” un “Jelgavas” mačs sāksies plkst.17.

Turnīra debitante “Babīte”/”Dinamo” pirmajā aplī parādīja cienījamu pretestību vairākām favorītēm, turklāt septītajā kārtā to tikai dažas minūtes šķīra no sensacionālās uzvaras pār “Riga” komandu, kam tika ciests zaudējums ar 1:2.

Tikmēr “Jelgava” pirmajā aplī bijusi rupjākā komanda, kā dēļ šajā mačā diskvalifikāciju dēļ vienībai nevarēs palīdzēt aizsargs Ante Bakmazs un pussargs Artis Lazdiņš. Tiesa, laukumā varēs atgriezties diskvalifikācijas izcietušie komandas kapteinis Gints Freimanis un pussargs Maksims Rafaļskis.

Abas komandas tikās virslīgas atklāšanās mačā, kurā grūtā cīņā ar 1:0 uzvarēja jelgavnieki, vārtus gūstot brazīlietim Rafaēlam Ledesmam.

Astotās kārtas turpinājumā sestdien ambiciozā “Riga” RTU stadionā uzņems “Liepāju”/”Mogo”, bet “Metta”/”Latvijas Universitāte” Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā spēkosies ar “Ventspili”.

Virslīgas kopvērtējumā ar 14 punktiem septiņās spēlēs vadībā ir “Spartaka” un “Riga” komandas, kurām ar 12 punktiem seko “Ventspils” un “Jelgava”. Desmit punkti ir “Liepāja”/”Mogo” rēķinā, pie septiņiem punktiem tikušas “Metta”/LU un RFS vienības, kamēr turnīra tabulu ar diviem punktiem noslēdz “Babīte”/”Dinamo”.

Aizvadītajā sezonā virslīgā negaidīti triumfēja “Spartaks”, kam sekoja “Jelgava” un “Ventspils”.

Atbildēt