Sveiki, sveikiņi! Tuvojas atvadas no skolas

Brīvlaiks strauji tuvojas noslēgumam. Esam krietni atpūtušies – vieni atguvušies no miega bada, citi izdarījuši visu nepagūto, varbūt kāds pamanījies uzsākt to jauno skaisto dzīvi, ko nebija spēka izdarīt pēc Jaunā gada sagaidīšanas.

Manējiem – izlaiduma klasēm – laiks iziet finiša taisnē un domāt par to, kur un kā svinēt atvadas no skolas un draugiem savā izlaidumā. Nav viegli šajā laikā sameklēt piemērotas telpas, kas mājīgas, lētas un tuvu skolai. Jo tā gribas vēl pēdējo reizi… nu daudz ko.

Jauno mācību gadu uzsākot, nopriecājāmies par to, ka būsim pirmā izlaiduma klase, kas skolas beigšanu varēs svinēt bez problēmām – jaunajā sporta hallē, aprīkotā ar daudzām jaukām un mūsdienīgām lietām. Nebūs vairs mūsu omītēm, opīšiem, vecākiem un draugiem jāsvīst bezgaisa telpā – skolas mazajā sporta zālītē. Varēsim saaicināt visus mīļos cilvēkus, lai ir ar mums šajā satraukumu pilnajā dienā.

Mēs arī jūtamies piederīgi šai hallei. Kad lika tās pamatus, izgatavojām īpašu kapsulu ar vēstījumu nākotnes skolniekiem no mums – šīs halles skolniekiem. Lai redz, kādi dīvainīši bija viņu vecvecvecmāmiņas un tēti.

Tomēr prieki aprāvās pirms vairāk kā trim mēnešiem. Jaunā, lielā sporta halle, izrādās, mums nebūs pieejama. Jo… nebūs.

Kas īsti noticis, neviens īsti paskaidrot nevar. Pilsētā runā, ka griestos kāda skrūve izkritusi, to drīz ieskrūvēs atpakaļ. Tie, kuri paguvuši apmeklēt sporta nodarbības, gan stāsta, ka esot nopietnas ūdensvada un kanalizācijas problēmas – visur tek ūdens, applūdušas telpas. Un vispār saņemām ziņu, ka tā sauktajai Jūrmalas Valsts ģimnāzijas Sporta hallei ir pavisam cits saimnieks, ne mūsu ģimnāzija, bet gan Jūrmalas Sporta servisa centrs.

Atļauja rīkot šeit izlaidumu netiek dota. Kopā ar klases audzinātāju un skolas vadību mēģinām meklēt risinājumu. Vai rakstīt vēstuli jaunajam saimniekam – Jūrmalas domei un Jūrmalas Sporta servisa centra direktorei Svetlanai Dergačas kundzei? Mēs – Jūrmalas valsts ģimnāzijas absolventi – gribam izlaidumu jaunajā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas Sporta hallē! Svētki strauji tuvojas. Nesabojājiet mums tos. Lūdzu.

Jūsu Mega

Atbildēt