Vai tu zināji, ka dižozoli izaug tikai tur, kur tie sastapušies ar vislielāko pretestību – āderu krustpunktos?

Viss, nu pilnīgi viss pašlaik strādā kā pretestība. Siltais laiks, domas par vasaru, mācību gada noslēgums, gatavošanās izlaidumam un man personīgi – arī pašvaldību vēlēšanām.

Jā, esmu nolēmusi to darīt un labi apzinos, cik nozīmīgs ir šis lēmums.

Mana paaudze tiek dēvēta par y paaudzi. Pētījumi birst netā viens aiz otra. Par to, kādi mēs – divu ekrānu, pogu spaidītāji, vientiesīgie un neieinteresētie esam.

Grūti šim viedoklim pretoties, jo ļoti lielā mērā tā ir patiesība. Varbūt tāpēc esam tādi, ka noguruši no pasaules, kurā lielas muļķības sastrādājuši pieaugušie, bet mums turpina stāstīt, ka viss ir baigi ok! Vēl vairāk – mums jāklausa, ko viņi saka un jāturpina viņu iesāktais.

Nekā nebija! Manai paaudzei ir piešķirta arī jauna opcija – smadzeņu darbības attīstība un uztvere notiek paātrināti – apmēram kā interneta ātrums. Nu, labi, salīdzinošā proporcija – 20:1000.

Tā nu ir sanācis, ka viss kopā – vecās tradīcijas un domāšana pamazām aiziet, jaunās vēl nav atnākušas. Te nu mēs stāvam – paaudze uz lielu pārmaiņu sliekšņa.

Tas ir izaicinājums un es to uztveru tā – mans pienākums un atbildība ir ienest jauniešu domu svaigumu tur, kur tas visvairāk ir vajadzīgs. Tāpēc iešu un kandidēšu Jūrmalas pašvaldību vēlēšanās.

Es saprotu, ka daudziem tas var nepatikt, daudzi var domāt – ko nu! Tik jauna un naiva un jau politikā.

Visam piekrītu, visu pieņemu. Jo tieši šī ir tā pretestība, kuru pārvarot , mēs kļūstam stiprāki, izdzīvojam un nostabilizējamies.

Jā, jā, mīļo skolotāj – “ Kas rūdās grūtībās – top liels! “ Rainis.

Jūsu Mega

Atbildēt