Vaivaru rehabilitācijas centram meklē valdes locekli

Jūrmalas Ziņas

, Bizness

LR Veselības ministrija izsludinājusi konkursu uz nacionālā rehabilitācijas centra «Vaivari» valdes locekļa amatu. Oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» par to liecina konkursa sludinājums.

Vaivaru centra valdē pašlaik strādā priekšsēdētāja Anda Nulle un valdes loceklis Agris Eglītis. Pērn decembrī «Vaivaru» trešais valdes loceklis Artūrs Bērziņš tika iecelts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdē. Uz vakanci izsludināts pretendentu konkurss.

Konkursā no pretendenta tiek prasīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnā vai citā jomā, kas nepieciešama, lai profesionāli pildītu valdes locekļa pienākumus šajā amatā.

Vajadzīga arī vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā, praktiskā darba pieredze tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas īstenošanu, administratīvo un pārmaiņu vadību, izpratne par publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību un darbību un laba korporatīvās pārvaldības principu pārzināšana.

Tiek prasīta arī izpratne par «Vaivaru» darbības stratēģijas realizēšanu, tai skaitā attīstības un stratēģisko plānošanu, zināšanas un izpratne par administratīvo, personāla un pārmaiņu vadības procesu, kā arī par finanšu vadības jautājumiem.

Pretendentam jāzina valsts valoda normatīvajos aktos valsts valodas lietošanas jomā noteiktajā apjomā un angļu valodas zināšanas tādā apjomā, kas ļauj lasīt un saprast drukātu tekstu, sagatavot rakstisku tekstu, uzturēt dialogu, orientējoties profesionālajā terminoloģijā. Vēlamas vēl vismaz vienas svešvalodas zināšanas.

Pieteikumus pieņem līdz 26.februārim.

Atbildēt