Vīna svētki Zvejnieku sētā

Jau sesto gadu pēc kārtas Jūrmalas brīvdabas muzeja vadītāja Daiga Sējāne visus ielūdz uz atraktīvu pasākumu ar vīna degustāciju, labāko vīnu apbalvošanu, koncertiem zem klajas debess, mikrotirdziņu, bērnu radošo darbnīcu un diviem katliem zupas autentiskā zvejnieku vidē, Lielupē, Tīklu ielā 1A.

Tur šogad svētki notiek 1. oktobrī no plkst. 13:00 līdz 16:00, bet būšot jāiztiek bez svaigi kūpinātām reņģītēm.

Pasākumu kolorītu padarīs kapteinis Ainārs Ašaks, kas visus viesus iepazīstinās ar pasākuma programmu, pēc tam vadīs aklās mājas vīna degustācijas un izspēlēs arī kādu viktorīnu; ja būsiet atsaucīgi – uzdziedās savā stilā.

Savukārt sardīnietis–latvietis Roberto Meloni šoreiz neuzstāsies TV24 Rīga kulinārā raidījuma „La Dolce Vita” vadītāja ampluā, bet sniegs ieskatu vīnu vēsturē savā dzimtajā Itālijā un dziedās skaistas itāļu serenādes, kas notiek ar Romeo, kad viņš iereibis uz balkona pamana Džuljetu.

Lai apmeklētāji – vīrieši varētu pamielot acis ap uzlecošu skatuves dīvu, dalību apstiprinājusi arī Dženifere Rumpāne, kas ir jauna džeza un populārās mūzikas pianiste, vokāliste un pedagoģe BJC „Rīdze”, kā arī desmitkārtēja starptautisko konkursu laureāte klasiskās mūzikas žanrā.  Dženifere studē Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) vecākajos kursos, paralēli uzstājoties gan kā solo izpildītāja, gan muzicējot džeza un populārās mūzikas ansambļos, tostarp džeza klubos. Apmaiņas programmas „Erasmus+” ietvaros jau divas reizes Dženifere studējusi mūzikas konservatorijā „Licinio Refice” Itālijā, tāpēc varēs ar jūrmalniekiem dalīties personīgā pieredzē par Itāliju, kas viņu ļoti iedvesmojot uz dziesmu sacerēšanu. Jāpiemin, ka pašsacerētā dziesma „Love Is What Love Does” atradusies SWH raidījuma „Priekšnams” topā 30 nedēļas no vietas, bet oktobrī pašsacerētajai dziesmai „Vai Tu Jūti” RPIVA organizēšot videoklipa prezentācijas svinības.

JZ informācijas birojs

Atbildēt